Our social:

Tuesday, November 16, 2010

Pramugari terlampau air asia

TROLLEY DOLLY: Richard Branson was measured for an AirAsia stewardess' outfit after losing his bet with Lotus Racing's team owner Tony Fernandes.



klik gambar untuk tau citer sebenar...keh3 tapikan...camtula ek...dorang ni...sporting gila untuk mende2 cenggini..wakaka

8 comments :

  1. exploitasi wanita dan wanita dengan mudah mahu diexploitasi untuk mudah glam_amour..gila! cit.

    ReplyDelete
  2. richard bransom kena jdi pramugari !
    sbb kalah pertaruhan

    ReplyDelete
  3. Biasa la tue.. Luar negara.. kalau dekat malaysia nie buat macam tue mesti kena boo dah.. hahha.

    ReplyDelete
  4. hahaha..mario jom bet...kalah jadi mcm tu mau??hehe

    ReplyDelete
  5. nak tukar tempat dgn pramugari tu...biar dia angkat su boleh...?

    ReplyDelete
  6. a'ah...kat sana benda² macam ni agak sporting...sbb auntie aku kat US pon dia kawin ngan mat salleh...life dorang very² sporting...berbeza ngan culture sini...^^"

    ReplyDelete
  7. 1- Petronnic En Abdul Aziz 012-3955211 begin_of_the_skype_highlighting 012-3955211 end_of_the_skype_highlighting

    2- Cito Cik Liza 03-56340583 begin_of_the_skype_highlighting 03-56340583 end_of_the_skype_highlighting (lizaf@citogroup.com.my)

    3- Velosi Nadiah Abu Bakar 03-56337111 begin_of_the_skype_highlighting 03-56337111 end_of_the_skype_highlighting (Nadiah@velosi.com.my)

    4- Uzma Azman Zainuddin 019-3513573 begin_of_the_skype_highlighting 019-3513573 end_of_the_skype_highlighting (azman@uzmagroup.com)

    5- EP Siti Norbaiyah Hussin 012-6708007 begin_of_the_skype_highlighting 012-6708007 end_of_the_skype_highlighting (siti_norbaiyah@epintl.com)

    6- Prumatech Norlida Jamaluddin 019-2276293 begin_of_the_skype_highlighting 019-2276293 end_of_the_skype_highlighting (norlida@prumatech.com.my)

    7-Jasmarine M Nasser 0122861906 / 016-3384657 begin_of_the_skype_highlighting 016-3384657 end_of_the_skype_highlighting

    (nasser@jasmarine.com.my)
    (nassermanpower@gmail.com)

    ReplyDelete

komeng